Walentynki 2019


help_sprite_2018

W czwartek, 14 lutego o godzinie 10 rozpocznie się Walentynkowy Event który potrwa prawdopodobnie do 5 marca do godziny 23:59. Standardowo, walutą którą będziemy zdobywać w loterii są serca, które odnajdziemy w pracach, pojedynkach, zadaniach itd. Możemy je również uzyskać od przyjaciół oraz z dwóch toreb – jedna do zdobycia w sklepie za 600 OUP/bryłek, druga to nagroda do odblokowania. Gdy tylko zdobędziesz odpowiednią liczbę serc, nagrody będą się automatycznie odblokowywać. Należy pamiętać, że serca są tymczasową walutą eventową, która po zakończeniu eventu staje się nieużyteczna. Stare torby produkujące serca po kliknięciu znikną! Podczas eventu będą dwa nowe zadania: The Ties that Bind i Secret Love.

JAK EVENT WYGLĄDAŁ W 2018 ROKU?

heartsNagrody za sercahearts

community_rewards_active.png

Dostępne jest 10 nagród osobistych i 5 nagród światowych. Im więcej serc zbierzesz, tym lepsze nagrody otrzymasz. Serca brakujące do kolejnej nagrody nogą być zakupione za pomocą bryłek. Kiedy zbierzesz wszystkie nagrody osobiste, dodatkowe serca będą zamieniane na przedmioty z obligacjami. Z każdym losowaniem w kole fortuny możesz wygrać przedmiot z zestawu, zaś za zebrane serca, możesz otrzymać przedmioty z zestawu prowincjonalnego doktora.

personal_rewards_active

Koło fortuny:

  • Zostanie odblokowane jako pierwsza osobista nagroda z eventu.
  • Dostępne będzie poprzez dodatkowy przycisk w interfejsie użytkownika po lewej stronie.
  • Zebrane przedmioty z zestawu zostaną zastąpione innymi. Każdy przedmiot z zestawu może zostać zebrany jeden raz poprzez koło fortuny.
  • Każdy gracz otrzymuje jedno darmowe losowanie dziennie (dwa jeśli posiada bonus z zakupu bryłek)
  • Dodatkowe losowanie kołem fortuny mogą być zakupione za 40 bryłek/obligacji każde.

Screenshot at lut 14 12-42-23

Zestawy do zdobycia w 2019 roku

Do zdobycia w tym roku są dwa zestawy: James B.Hickoka oraz Martha J. Cannaryego.

Przydatne skrypty

Podczas eventów przydatne są skrypty ułatwiające wysyłanie znajomym serc oraz innych walut eventowych. Dzięki nim mamy również podgląd od kogo otrzymaliśmy serca, z jaką częstotliwością oraz wszelkie statystyki dotyczące ilości serc zebranych podczas eventu. Skrypt nosi nazwę TW Friends i można go pobrać klikając w ten link. Jeśli masz problemy z zainstalowaniem skryptu na swojej przeglądarce wejdź w zakładkę Skrypty. Gdy nadal będziesz mieć problemy zostaw komentarz lub skorzystaj z zakładki Kontakt i użyj formularza kontaktowego.

Screenshot at lut 14 13-01-17

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.